İstanbul Filarmoni Derneği Gala Konseri

//İstanbul Filarmoni Derneği Gala Konseri

 

İstanbul Filarmoni Derneği Gala Konseri

Genç Müzisyenleri Destekleme Fonu YararınaSeher Tanrıyar’ın Anısına

25 Kasım 2018 Pazar @ 19:00
Grand Pera Emek Sahnesi

2018 yılı Ekim ayı başından beri her ay bir Cumartesi günü Galatasaray’daki Aynalı Geçit Konser Salonu’nda ve All Saints Moda Kilisesi’nde usta yorumcular ve genç yetenekleri İstanbullularla buluşturan İstanbul Filarmoni Derneği, 25 Kasım 2018 Pazar günü Grand Pera Emek Sahnesi‘nde saat 19.00’da düzenleyeceği Gala Konseri‘yle İstanbullu müzikseverlere bir müzik şöleni sunmaya hazırlanıyor.

Gülsin Onay (Piyano), Cihat Aşkın (Keman), Bülent Evcil (Flüt), Çağ Erçağ (Viyolonsel), Esra Abacıoğlu Akcan (Soprano), Metin Ülkü (Piyano), Aydın Karlıbel(Piyano), Eren Aydoğan (Piyano) ve Duru Aydın‘ın (Piyano) katılımıyla gerçekleşecek konserden elde edilecek gelir, bu yıl oluşturduğumuz Genç Müzisyenleri Destekleme Fonu“na aktarılacak. Ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı finansal dönemden çok etkilenmekte olan müzik öğrencileri için dernek bünyesinde oluşturulan bu fon yardımıyla yetenekli müzik öğrencilerinin farklı ihtiyaçları karşılanmaya çalışılacak.

Bu konser, geçtiğimiz yıl aramızdan ayrılan piyanist Seher Tanrıyar‘ın anısına gerçekleşecek ve sanatçının uzun yıllar kullandığı piyanosunu derneğe bağışlayan eşi Hulki Tanrıyar‘a etkinlik öncesinde bir teşekkür plaketi sunulacak.


Bilet satın almak için    ve   444 54 18 (Antonina Turizm)

www.istanbulfilarmoni.org  –  info@istanbulfilarmoni.org

Liked it? Take a second to support Editör on Patreon!
| 2018-11-12T18:10:12+00:00 12 Kasım , 2018|Duyurular|0 Comments

Yazar Hakkında: